Tekirdağ Nakliyat

1 items tagged "asansörlü taşımacılık tekirdağ"

Neticeler 1 - 1 / 1

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat 0538 975 6996 | Tekirdağ Nakliyat Firması

Category: Tekirdağ Evden Eve Nakliyat
Oluşturulduğu Tarih Cumartesi, 28 Kasım 2015 19:18

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat 0538 975 6996 | Tekirdağ Asansörlü Nakliyat Firması

Tekirdağ Evde Eve Nakliyat | Eşya Taşıma | Şehiriçi Şehirler Arası Nakliyat

Tekirdağ evden eve nakliyat firması olarak sizlerin eşyalarını özenle taşıyoruz. Evden eve nakliyat, kelime manası ile ev veya ofiste  bulunan eşyaların bir adresten başka bir ikamete taşınma işlemidir.Nakliye işlemi genelde 4 kişilik ekipler ile kapalı kasa araçlar ile yapılır. Araçlarda sarma ambalajlama malzemeleri genelde bulunsa da bazı ucuz firmalar malzeme ve masraftan kaçmak için eşyaları sarmadan taşırlar.

  Kelime masası bu kadar basit olan evden eve nakliyat aslında bu kadar kolay bir iş değildir. Taşımacılığın en büyük sorumluluğu YUVALARIN taşınmasıdır. Tekirdağ evden eve nakliyat olarak bizler sizlerin eşyalarını değil yuvalarını , manevi değeri olan eşyalarınızı taşımanın bilinci ile hareket ediyoruz. İşte bu sebepten Tekirdağ evden eve nakliyat olara sizlere Tekirdağ nakliyat alanında aşağıdaki gibi hizmet veriyoruz.

·         Eşyalarınızı taşımadan önce ücretsiz ekspertiz  gönderiyoruz. Ekspertiz hizmetimizin asıl amacı nakliyesi yapılacak eşyalarının hangi araçla ve nasıl bir hizmet ile taşımaya müsait olduğunu tespit etmek ve siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek

·         Taşınacak eşyaların şehirlerarası nakliyat hizmeti için EMTİA sigortası bedelini belirleyip poliçesini hazırlıyoruz. Şehiriçi taşımacılıkta firmam güvencesi ile eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz.

·         Evinizdeki mobilyalarınızın demotaj ve montaj işlemleri için, ekibimizi nakliyat gününden önce bilinçlendiriyoruz. Özel kurulum gerektiren eşyalar ve Piyano , kasa gibi eşyaların taşınmasını sağlayacak ekip  ve gereçleri önceden beliriyoruz.

·         Tekirdağ nakliyat firmalarından farklı olarak sizlerin eşyalarını Asansörlü taşıma hizmetimizle güven içinde taşıyoruz.

·         Evden eve nakliyat sonrasında sizlerin eşyaları aldığımız gibi teslim edildiğini görmeniz için sizlere eşyaları tek tek gezdirip o şekilde teslim edliyoruz.

Tekirdağ evden eve nakliyat firmaları arasında sigortalı , ambalajı ve asansörlü hizmet veren Aktaş Nakliyat firmasının hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim telefon numaralarımızdan ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bizler sizleri memnun ettikçe mutluluk yaşarken, her geçen gün daha da güçleniyoruz. Tekirdağ Evden Eve Nakliyat…

 

Her Zaman 1 Adım Önde...

Easy to startTekirdağda taşıma hizmeti almak için Aktaş evden eve nakliyat firmasını tercih edenler her zaman bir adım önde. Çünkü biz kaliteli hizmeti sunmaya çalışırken sizlerin eşyalarını SİGORTALI olarak taşıyoruz.

İstatistikler ve Başarı

Docs / SupportMüşerilerimizden aldığımız geri dönüşümler ve sitemizdeki yorumlarımızdan çıkardığımız sonuçlara göre tekirdağ nakliyat firmamız güvenini arttırırken başarısını hizmet sonrası desteğinden almaktadır.

Hızlı & Pratik Taşımacılık

Native RTL SupportAktaş nakliyat olarak sizlerin eşyalarını daha sağlıklı ve HİJYENİK taşımak için tüm yenilikleri bünyesine dahil etmektedir. Tekirdağ bizimle taşınıyor...

Joomla templates by Joomlashine